Vysvětlení ohledně poštovného a zasílání

Vážení zákazníci dovolte nám několik slov k poštovnému a zasílání zásilek. 

Stále se objevují zákazníci, kteří se neobtěžují si přečít smluvní podmínky a následně nás (bohužel často nevybíravým způsobem) osočují z klamání zákazníka a podobně.

Proč se nezobrazuje výše poštovného v potvrzení objednávky.

Důvod je prostý. Cenu poštovného předem neznáme! Muselo by být jednotné poštovné pro určité druhy zásilek. Tím by došlo k tomu, že by někdo měl poštovné nadceněno a jiný podoceněno. Touto cestou nechceme jít. Poštovné se počítá dle sazebníku České pošty až při vyřizování objednávky a snažíme se, aby bylo co nejblíže skutečnosti. Je jasné, že zcela přesně na koruny to nejde stanovit. 

Proč se v současnosti posílá jen Českou poštou?

Pobočky České pošty jsou (zatím) dostupné téměř všude.

Balení a odesílání knih

Před zabalením a odesláním se všechny balíky fotí. Důvod je prostý. Bohužel ne všichni doručovatelé zacházejí s balíky slušně. Pak se stává, že zákazník obdrží poškozený balík se zbožím. Další důvod je ten, že také ne všichni zákazníci se chovají slušně. Bohužel se jim stane, že balík rozbalí a kniha jim spadne a poškodí se. Zákazník potom tvrdí, že to tak přišlo od nás. Foto je důkazem, že tomu tak není. A v neposlední řadě je foto důkazem, že do balíčku se vložilo vše co tam má být (všechny knihy). Potom nelze tvrdit, že něco chybí. Pamatujte na to, že je vše vyfoceno a nesnažte se reklamovat knihy, které jste si poškodili (i když nechtěně) sami. Takové reklamace pochopitelně neuznáváme.

Od nás nikdy neodejde kniha, která je nějakým způsobem poškozena ! Samozřejmě, že knihy mající tzv. skryté vady (chybí stránky, blok je vlepen obráceně atd.) bez problémů vyměníme !

Jak objednávat

Vážení zákazníci

Stránky jsou rozděleny do sekcí (částí), protoo je potřebné objednávky vytvořit samostatně z jednotlivých částí. Části jsou označeny vlevo nahoře jako knihy neptun, knihy neptun1 atd. Všechny objednávky od jednoho zákazníka budou spojeny dohromady a odeslány jako jeden balík za jedno poštovné. Nejsme plátci DPH.

Při zasílání dobírkou není možno uvádět dvě různé adresy! Proto vždy uvádějte jen tu doručovací!

 

Knihy do SR nezasíláme. Obraťte se na prodejce našich knih v SR.

  • Vydavtelství nepodléhá v roce 2017 EET.
  • Knihy zasíláme na dobírku Českou poštou!
  • Při zasílání na dobírku, uvádějte jen doručovací adresu!
  • K ceně knih je připočteno poštovné (dobírkovné)!
  • Poštovné se netiskne v potvrzení objednávky, ale bude účtováno!
  • Knihy na Slovensko nezasíláme. Obraťte se na prodejce našich knih v SR.
  • Na knihy v akci se nevztahuje žádná další sleva (ani studentská)!
  • Osobní odběr jen na dotaz!